Gerbiamas „Serla“ klubo nary!

„Serla“ klubas veikia nuo 2015 m. tačiau laikai keičiasi, o su laiku kinta žmonių įpročiai ir interesai. Pastaruoju metu pastebėjome, kad susidomėjimas „Serla“ klubu smarkiai sumažėjo.

Todėl nusprendėme nuo kitų metų pavasario „Serla“ klubą uždaryti. „Serla“ klubas bus uždarytas 2019 m. birželio 3 d. Tą dieną bus atšauktos visos esamos narystės paskyros ir paskyrose neišnaudoti taškai.

Iki uždarymo dienos klubas veiks įprastai, todėl galėsite registruoti surinktus kodus, rinkti taškus ir už juos išsipirkti prizus lygiai taip pat, kaip ir iki šiol.

Nepaisant klubo uždarymo, tikimės, kad aukštos kokybės „Serla“ minkšti popieriaus gaminiai išliks Jūsų kasdieniame gyvenime. Daugiau informacijos apie mūsų produktus galima rasti www.serla.lt.

Nuoširdžiai norime Jums padėkoti, kad buvote „Serla“ klubo nariu!

Skirsnyje DUK (Dažniausiai užduodami klausimai) rasite daugiau apie klausimus, susijusius su klubo uždarymu.

Kodėl ir kada „Serla“ klubas bus uždarytas?

Pastaruoju metu pastebėjome, kad susidomėjimas „Serla“ klubu gerokai sumažėjo. Todėl nusprendėme nuo kitų metų pavasario „Serla“ klubą uždaryti.  

 

„Serla“ klubas bus uždarytas 2019 m. birželio 3 d. Tą dieną bus atšauktos visos esamos narystės paskyros ir paskyrose neišnaudoti taškai. Iki uždarymo dienos klubas veiks ir toliau normaliai bei galėsite registruoti surinktus kodus, rinkti taškus ir išpirkti už juos prizus tiksliai taip, kaip iki šiol.

Ar „Serla“ produktai pakis?

„Serla“ minkšti popieriaus produktai išliks. Kai kurių produktų pakuotės pakis, nes ant pakuotės nebebus klubo kodų.

Iki kada galima registruoti klubo kodus ir rinkti taškus?

Paskutinė diena kodams registruoti ir prizams už taškus gauti yra 2019 m. birželio 3 d. Tos dienos pabaigoje visi nepanaudoti taškai klubo paskyrose ir paskyros bus panaikinti.

 

Dėl klubo uždarymo pakuotės bus šiek tiek pakeistos, nes ant naujų pakuočių nebus klubo kodų. Pavasarį parduotuvėse bus nauji produktai ir kuo arčiau klubo uždarymo dienos, tuo sunkiau bus rasti pakuotes su kodais.

Kaip galiu išnaudoti savo taškus prieš uždarant klubą?

Klubo taškai gali būti naudojami klubo prizams gauti kaip ir anksčiau. Priklausomai nuo prizo, prizas bus pateiktas Jums į namus paštu (daiktiniai prizai) arba elektroniniu paštu (skaitmeniniai prizai).

 

Sandėlio produktai (pavyzdžiui, minkšti žaislai) bus siunčiami Jums paštu. Sandėlio produktų pateikimo laikas paprastai yra 3-4 savaitės. Klientas yra atsakingas už prizo atsiėmimą, o neatsiimti prizai dar kartą siunčiami nebus.

 

Skaitmeninis prizas (pvz., nuolaidų kodai ir spausdinamos dovanų kortelės) bus siunčiami Jūsų el. pašto adresu iš karto po Jūsų užsakymo patvirtinimo. Tame pačiame el. laiške rasite instrukcijas, kaip pasinaudoti nuolaida. 

 

Kiekvieno prizo kiekis yra ribotas ir jei prizo pasirinkime nėra, tai reiškia, kad jis baigėsi.

 

 

Negaliu rasti prizo savo taškams išleisti. Ką daryti?

Dedame visas pastangas, kad prizų pasirinkimas išliktų maksimalus iki klubo užsidarymo. Parinkdami prizus atsižvelgiame į mūsų narių atsiliepimus. Pagrindiniai prizai yra skaitmeniniai. Tikimės, kad rasite sau tinkamą prizą.

 

Jei sau tinkamo prizo nerasite, visi nepanaudoti taškai klubo paskyroje bus tiesiog panaikinti.

Kaip dažnai atnaujinamas prizų pasirinkimas?

Mes padarysime viską, kad prizų pasirinkimas būtų įvairus iki klubas užsidarys. Deja, mes negalime tiksliai pasakyti, kada ir kokie prizai bus pridedami. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad prizų pasirinkimų kiekis yra griežtai ribotas. 

Aš neturiu pakankamai taškų išpirkti prizą - ką daryti?

Papildomi taškai gali būti renkami iki birželio 3 d., registruojant pakuočių kodus „Serla“ klube.

Ar galiu už taškus pirkti „Serla“ produktus parduotuvėse?

„Serla“ klubo taškus galima naudoti tik klubo prizų parduotuvėje adresu https://serla.lt/lt-lt/serla-club/rewards

Kas laukia nepanaudotų taškų?

Visos paskyros ir jose esantys taškai bus panaikinti 2019 m. birželio 3 d., 23.59 val.

 

Užsakiau prizą, o dabar klubas užsidaro. Ar gausiu prizą?

Visi užsakyti prizai bus įteikiami įprastai.

 

Sandėlio produktai (pavyzdžiui, minkšti žaislai) bus siunčiami Jums paštu. Sandėlio produktų tiekimo laikas paprastai yra 3-4 savaitės. Klientas atsakingas už prizo gavimą, o iš pašto skyriaus nepaimti prizai nebus papildomai siunčiami. 

 

Skaitmeninis prizas (pvz., nuolaidų kodai ir spausdinamos dovanų kortelės) bus nusiųstos į Jūsų el. pašto adresą iš karto po užsakymo užbaigimo ir patvirtinimo. Tame pačiame el. laiške taip pat rasite išsamesnes instrukcijas, kaip pasinaudoti nuolaida. Po užsakymo išsiuntimo iš karto patikrinkite, ar užsakymo patvirtinimas gautas Jūsų el. pašto dėžutėje. Iki birželio 3 d. visų skaitmeninių prizų duomenis rasite ir papildomame klubo puslapyje „Jūsų profilis”. Atkreipkite dėmesį, kad visi skaitmeniniai prizai turi galiojimo laikotarpį, kuriuo prizą reikia išnaudoti.

Ar ir toliau gausiu elektroninį informacinį „Serla“ naujienlaiškį?

Po klubo uždarymo naujienų nebesiųsime. Informacijos apie mūsų produktus ir akcijas galima rasti adresu https://serla.lt/lt-lt ir socialinės žiniasklaidos kanalais.

Iki kada galima tapti „Serla“ klubo nariu?

Klubo nariu galima tapti iki paskutinės klubo veiklos dienos - 2019 m. birželio 3 d. Paskutinės veiklos dienos pabaigoje visos paskyrose ir paskyrose esantys taškai bus panaikinti.

Jei rasiu pakuotę su „Serla“ kodu po klubo uždarymo - ką daryti?

Priklausomai nuo parduotuvių sandėlių būklės, kai kurių parduotuvių lentynose prekių su klubo kodu bus galima rasti ir po klubo uždarymo. Uždarius klubą, klubo kodai nustos galioti ir nebegalės būti registruojami klube. 

 

Tačiau ant mūsų pakuočių ir ateityje bus galima rasti skirtingų kampanijų ir lošimų kodų. Norėdami gauti daugiau informacijos, nurodymų, kaip dalyvauti, ieškokite ant pakuotės.

Ar turiu ką nors daryti po klubo uždarymo?

Visos paskyros ir asmeniniai duomenys bus automatiškai panaikinami 2019 m. birželio 3 d. Jei norite nutraukti savo narystę iki tos datos, galite pasitraukti iš klubo per papildomą nuorodą „Jūsų profilis”.

Kas atsitiks su mano asmens duomenimis, uždarius klubą?

Visa informacija apie klubo narius bus panaikinta vėliausiai per 3 mėnesius nuo klubo uždarymo.

##FAQ

Mūsų tinklalapyje naudojami slapukai, kad naršymas būtų patogesnis ir asmeniškesnis. Naudodamiesi mūsų puslapiu sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau. Uždaryti