Ar žinojote, kad:

  1. Dauguma „Serla“ produktų yra pagaminti „Mänttä“ gamykloje Suomijoje?
  2. „Serla“ visada protingas ir aplinką tausojantis pasirinkimas.

SUOMIŠKOS ŠAKNYS

Iš prigimties esu suomė, nes „Serla“ šaknys yra Suomijos miške. Dauguma „Serla“ tualetinio popieriaus ir virtuvinių rankšluosčių yra pagaminti „Mänttä“ gamykloje Pirkanmoje, Suomijoje. „Mänttä“ gamina tualetinį popierių jau daugiau kaip šimtą metų nuo pat 1908 m. Kiekvieną dieną „Mänttä“ pakraunama apie 30 sunkvežimių popierinių gaminių, kuriuos pagamino apie 400 darbuotojų, ir visa tai išvažiuoja į parduotuves.

TAUSOJANTIS APLINKĄ

(Baltijos šalys)

PERDIRBTAS POPIERIUS IR APLINKĄ TAUSOJANTI PRODUKCIJA

Rinkdamiesi „Serla“ jūs tausojate aplinką, nes „Serla“ produktų gamybai kartu su grynu pluoštu naudojamas perdirbtas pluoštas ir kartonas. Visa produkcija gaminama atsižvelgiant į aplinką ir jos tausojimą. Tai įrodo ir gautas „Šiaurinės gulbės“ apdovanojimas.

Sužinokite daugiau apsilankę „Metsä Group“

Nuo šiol visiškai nauja SERLA tualetinio popieriaus kokybė!

 

Nuo šiol “Serla” tualetinis popierius dar švelnesnis, tačiau toks pats stiprus! Ritinėlių lapeliai papuošti “Serla” voveraitės ir medžių lapų dekoracijomis.

 

Eikite į produkto puslapį

 

Nuo šiol visiškai nauja SERLA popierinių rankšluoščių kokybė!

 

Nuo šiol namų apyvokai skirti “Serla” popieriniai rankšluoščiai dar stipresni nei kada nors anksčiau! Ritinėlių lapeliai dekoruoti nauja bei išskirtine medžio rašto imitacija.

 

Eikite į produkto puslapį

 

Mūsų tinklalapyje naudojami slapukai, kad naršymas būtų patogesnis ir asmeniškesnis. Naudodamiesi mūsų puslapiu sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau. Uždaryti