KASDIENIAI SPRENDIMAI YRA SVARBŪS – RINKITĖS PROTINGAI  

PROTINGI SPRENDIMAI JUMS IR JŪSŲ PINIGINEI

Visi nori daryti protingus pasirinkimus, tačiau kaip nuspręsti, ką pasirinkti? Visada galite pasikliauti „Serla“. Mūsų siekis – gaminti aukštos kokybės popierių, kurio užtektų ilgam. Tai protingas pasirinkimas jūsų piniginei ir aplinkai. 

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ YRA IŠMANI

Gera žinoti, kad darome protingus pasirinkimus, net jei jie susiję su paprastais kasdieniais dalykais. Būti atsakingu taip pat reiškia elgtis protingai. Gaminti produktus kuo arčiau, užuot juos gabenus iš atokių vietovių, skatinti vietinį darbą – protingas sprendimas.   

NET IR KASDIENIAI PASIRINKIMAI YRA SVARBŪS IR TURI BŪTI PROTINGI

Pavieniai veiksmai kartu paėmus gali daryti didelę įtaką. Kiekvienas jūsų sprendimas yra svarbus, kad ir koks nereikšmingas jis atrodytų. „Serla“ leis jums tokius sprendimus priimti kasdien. Mūsų produktai yra supakuoti į ekologiškas pakuotes, kurių sudėtyje yra mažiausiai 50 proc. perdirbto plastiko. Taigi jūsų namuose rūšiuojamos plastikinės pakuotės atgimsta „Serla“ pakuočių pavidalu. Rinkimės protingai ir perdirbkime.   

SERTIFIKATAI

„Serla“ popieriaus gaminiai yra sertifikuoti dėl aukštų aplinkosaugos standartų laikymosi bei darnios miškininkystės.

Pasirinkę „Lambi / Serla“ galite būti tikri, kad šis produktas atitinka aukštus tvarumo, aplinkosaugos ir kokybės kriterijus. „Metsä Tissue“ kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemos palaiko nuolatinį tobulėjimą šiose srityse.

Nordic Ecolabel

„Nordic Swan Ecolabel“ pažymėti gaminiai siekia sumažinti prekių gamybos ir vartojimo poveikį aplinkai, todėl vartotojams lengva atrasti ekologiškiausias prekes ir paslaugas.

Avainlippu

„Avainlippu“ ženklas rodo, kad produktas buvo pagamintas Suomijoje.

Mūsų tinklalapyje naudojami slapukai, kad naršymas būtų patogesnis ir asmeniškesnis. Naudodamiesi mūsų puslapiu sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau. Uždaryti