Gerbiamas „Serla“ klubo nary!

„Serla“ klubas užsidarė 2019 m. birželį. Uždarius klubą buvo atšauktos visos esamos narystės paskyros ir neišnaudoti taškai. Norime Jums padėkoti, kad buvote „Serla“ klubo nariu, ir tikimės, kad ir ateityje mėgausitės aukštos kokybės „Serla“ produktais.

Nuoširdžiai norime Jums padėkoti, kad buvote „Serla“ klubo nariu!

Skirsnyje DUK (Dažniausiai užduodami klausimai) rasite daugiau apie klausimus, susijusius su klubo uždarymu.

Kodėl „Serla“ klubas buvo uždarytas?

Laikai keičiasi, o su jais – ir žmonių įpročiai, ir mes pastebėjome, kad vartotojų susidomėjimas „Serla“ klubu pastaruoju metu smarkiai sumažėjo. Dėl šios priežasties buvo nuspręsta uždaryti klubą 2019 m. birželį.

Ar „Serla“ produktai kaip nors pakis?

„Serla“ produktai dėl klubo uždarymo niekaip nepakito, tik nuo pakuotės buvo pašalinti klubo kodai.

Užsakiau fizinį prizą, o klubas užsidarė. Ką daryti?


Visi užsakyti prizai bus įteikiami įprastai. Jeigu negavote savo prizo per numatytą pristatymo laiką (3-4 savaites), prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba per formą, pateiktą mūsų interneto svetainėje.

Užsakiau skaitmeninį prizą, o klubas užsidarė. Ką daryti?


Informaciją apie prizą galite rasti patvirtinimo el. laiške, kurį gavote po savo užsakymo. Nepamirškite patikrinti ir tarp nepageidaujamų elektroninių laiškų. Atkreipkite dėmesį, kad skaitmeniniai apdovanojimai įprastai turi validacijos datą ir jai praėjus laimėjimas nustos galioti.

Ar ir toliau gausiu „Serla“ naujienlaiškius?

Uždarius klubą naujienlaiškių nebesiųsime. Ateityje informacijos apie mūsų produktus ir akcijas galėsite rasti mūsų svetainėje ir socialinės žiniasklaidos kanaluose.

Tebeturiu pakuotę su „Serla“ kodu, o klubas užsidarė. Ką daryti?

Senų pakuočių su klubo kodais bus galima rasti parduotuvių lentynose ir uždarius klubą. Tačiau uždarius klubo svetainę nebebus galimybės įvesti „Serla“ kodų, todėl klubo kodai bus negaliojantys.

Tačiau ant mūsų pakuočių ir uždarius klubą bus galima rasti skirtingų kampanijų kodų įvairiems konkursams ir lošimams. Ant šios rūšies pakuočių bus pateikta daugiau informacijos apie kampanijas, tad įsitikinkite, kad perskaitėte ant įpakavimo pateiktą informaciją. 

Ar turiu ką nors daryti, kad nutraukčiau savo narystę?

Visos paskyros buvo automatiškai panaikintos, o visa Jūsų su klubu susijusi asmeninė informacija bus ištrinta per 3 mėnesius nuo klubo uždarymo datos.

Kas atsitiks su mano asmens duomenimis, uždarius klubą?

Visa asmeninė klubo narių informacija bus ištrinta per 3 mėnesius nuo klubo uždarymo datos.

Savo paskyroje, kuri buvo ištrinta, turėjau daug taškų. Ar įmanoma gauti kokių nors prizų?

Deja, buvo nutraukta visa su klubu susijusi veikla, tai reiškia, kad nebeįmanoma toliau registruoti kodų, panaudoti sukauptų taškų ir atsiimti prizų. Apie klubo uždarymą paskelbėme 2019 m. sausį, taigi, per tuos keletą mėnesių iki uždarymo nariai galėjo panaudoti savo sukauptus taškus.

##FAQ

Mūsų tinklalapyje naudojami slapukai, kad naršymas būtų patogesnis ir asmeniškesnis. Naudodamiesi mūsų puslapiu sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau. Uždaryti